לאן הגעתי?

שלום וברוכים הבאים לSEOBits - בלוג קידום אתרים בגובה העיניים בו המידע מפורק לחתיכות קטנות (bits) וקלות לעיכול, ומונגש בצורה קלה ונעימה לצריכה ולמידה.

זוכרים שאמא או אבא היו חותכים לנו את הביסים לחתיכות קטנות כדי שנוכל ללעוס בקלות? גם היום כשאנחנו כבר יכולים לאכול בעצמנו, עדיין יש דברים שגדולים עלינו. עולם הקידום (קיצור של "קידום אתרים") הוא עולם רחב שברובו מקצועי וטכני ולא כל כך קל לעיכול למי שלא למד את התחום.

מצד אחד מדובר בתחום מורכב ואי אפשר לצפות מכל בעל עסק או בלוג להעמיק ולהפוך להיות מקדם אתרים, מצד שני ולמרות הקושי, זהו תחום שכל בעל עסק עם נוכחות מקוונת חייב להכיר כי הוא משפיע מאוד על הביצועים של העסק.

בתור בעלי עסקים אתם נוגעים בתחומים רבים ושונים בעסק. ניקח לדוגמה את נושא הנהלת החשבונות. זהו נושא שאתם בטוח מכירים, גם אם אינכם מומחים בו - כי זה חלק מהעסק שלכם. ואיך למדתם? כנראה מניסיון ומשיחות עם רואה החשבון שלכם. המטרה שלי בבלוג הזה היא לעזור לכם להכיר גם את העולם של קידום האתרים, לפחות ברמה הכללית, ממש כשם שרו"ח שלכם עזר לכם להתמצא בהנהח"ש.

מתוך כך, שמתי דגש גדול על הנגשה של המידע כך שכל אחד ואחת מכם יוכלו לקרוא, להבין וללמוד קידום אתרים. שלא תתבלבלו: כתיבה בגובה העיניים לא מצביעה על כך שהתוכן פחות מדוייק או עדכני, אלא רק שהוא מוגש לכם בצורה קלה לעיכול.

אל מי הבלוג הזה פונה?

 1. בעלי עסקים

  שרוצים להבין בקידום אתרים כדי לשפר ביצועים בעסק. כשאני כותב "בעלי עסקים" אני מתכוון לכל מי שמפיק איזשהו ערך מביקורים באתר שלו. גם בעל בלוג בישול שרק נהנה מגידול במספר הקוראים ולא מרוויח מזה כסף הוא "בעל עסק" לצורך העניין.

  הערך בשבילכם: תוכלו לקדם את האתר שלכם בעצמכם כתלות בכמה שתשקיעו בלמידה. השקיעו הרבה זמן בלמידה = הצליחו יותר במאמצי הקידום. גם אם לא תקדמו בעצמכם, לפחות תכירו את העולם הזה כך שאם תעבדו עם מקדם אתרים - תוכלו לנהל אותו יותר טוב ולפקח על העבודה שלו מתוך ידיעה והיכרות עם עולם הקידום.

 2. מקדמי אתרים מתחילים

  חושבים להיכנס לתחום? SEOBits הוא מקום מעולה להתחיל בו.

  הערך בשבילכם: מצד אחד מידע מקצועי ועדכני, מצד שני כתוב בשפה פשוטה שיהיה קל להבין.

 3. מקדמי אתרים מנוסים

  הערך בשבילכם: הבלוג מתעדכן כל הזמן ואני משתף מהידע המקצועי שלי. אתם מוזמנים להיעזר בו כרפרנס לעבודה שלכם. הכתיבה בגובה העיניים היא רק בונוס בשבילכם וגם תמיד תוכלו לדלג לתכלס המקצועי.

אהלן, שמול

מאחורי כל אתר יש אנשים, במקרה הזה איש אחד: שמול שמחוני (34), מתגורר בתל אביב, נשוי לגיל ואבא ליאללה החתולה.
שמח שקפצתם לביקור :)

לתחום הגדול והרחב הזה שנקרא אינטרנט נכנסתי בשנת 2000, בנעליים של מתכנת צעיר (מאוד, הייתי בן 15). לאורך כל הדרך מאז הייתי עצמאי ועל כן יצא לי לחבוש כובעים שונים, בינם: מתכנת, כותב תוכן, מקדם דיגיטלי - אורגני וממומן, גרפיקאי ועוד… בכולם יש לי ניסיון רב שנים, בחלקם אני מוצלח יותר ומוכן להודות שבחלקם פחות.

אם תתפסו אותי לא על הלפטופ אני כנראה עושה איזשהו ספורט (ריצה, טיפוס, מכון כושר, שחייה), מטייל בטבע או רוכב על האופנוע (f700gs).

צרו קשר

בחיי שאני לא מוכר לכם שום דבר ולכן לא ראיתי סיבה לשים פה איזה טופס מפונפן. SEOBits באמת נכתב באהבה למען כל מי שרוצה להעשיר את הידע שלו בקידום אתרים - וזה בחינם.

אני לא מציע שירותי קידום כך שלא אוכל לעזור לכם בנושא הזה, אבל בכל נושא אחר אתם מוזמנים לפנות אליי כמו פעם, פשוט להרים טלפון (אפשר גם וואצאפ) ונשוחח: 054-4420820
המייל שלי: [email protected]